FAQ

Być może tutaj znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie… 🙂


Czy wykonujecie projekty indywidualne?

Obecnie realizujemy zamówienia tylko na nasze wzory i nie wykonujemy projektów indywidualnych. Oprócz projektów dostępnych na naszej strony www, możemy zrealizować część naszych starych wzorów- zapraszamy do zakładki „REALIZACJE”.


Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Po złożeniu prawidłowego zamówienia przez formularz, projekt do akceptacji przesyłamy w ciągu 3 dni roboczych. Czas realizacji zamówienia po zaakceptowaniu projektu oraz zaksięgowaniu przelewu to 7-12 dni roboczych + 1-2 dni dostawa (standardowo około 2-3 tygodnie).


Jak złożyć zamówienie?

  1. Wybierz wzór z naszej strony www. Jeśli spodobał Ci się wzór z naszego Facebooka lub Instagrama, który jest niedostępny na stronie – skontaktuj się wcześniej z nami.
  2. Zapoznaj się z cennikiem, regulaminem oraz planowanymi przerwami.
  3. Wyślij odpowiedni formularz zamówienia

Zaproszenia – formularz zamówienia

Dodatki – formularz zamówienia


Czy przy większym zamówieniu otrzymam jakiś rabat?

Przy zamówieniu zaproszeń udzielamy następujących rabatów: powyżej 50 sztuk: 3%; powyżej 80 sztuk: 7%; powyżej 100 sztuk: 9%; powyżej 150 sztuk: 13%. Rabaty nie dotyczą zamówień na zaproszenia z nieaktualnej oferty, na zaproszenia z użyciem hot-stampingu oraz na dodatki ślubne. Dodatkowo przy zamówieniu powyżej 500 zł, cena wysyłki wynosi 0,01 zł.


Czy można zamówić próbki?

Tak, można zamówić próbki zaproszeń. Cena jednej próbki wraz z wysyłką listem poleconym priorytetowym to 15 zł. Za każdą kolejną próbkę należy doliczyć 9 zł.


Jakie są koszty wysyłki?

KOSZT WYSYŁKI na terenie Polski:

KOSZT WYSYŁKI zagranicznej jest ustalany indywidualnie


Czy zamówienie można odebrać osobiście we Wrocławiu?

Istnieje możliwość odbioru osobistego we Wrocławiu przy ulicy Krzyckiej po wcześniejszym ustaleniu terminu.


Czy zaproszenia można zobaczyć osobiście we Wrocławiu?

Działamy tylko przez internet i nie posiadamy stacjonarnego biura we Wrocławiu, ale jeśli chcecie – oczywiście możemy się spotkać. Każdego roku uczestniczymy także w targach branżowych, na których prezentujemy zaproszenia oraz inne dodatki poligraficzne. O wszystkim informujemy na bieżąco na naszym facebookowym profilu.